Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy w Sulmierzycach
Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy w Sulmierzycach
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU DOLNE  / Przydatne informacje  / Redakcja
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Redakcja Redakcja
Brzeszczyńska Gabriela, Pomoc administracyjna
Telefon:
Faks:
E-mail: g.brzeszczynska@sulmierzyce.eu

Jeziak Aneta, Inspektor ds. zamówień publicznych
Telefon: (44) 684 60 56
Faks:
E-mail: a.jeziak@sulmierzyce.eu

Kobus Anna, Pomoc administracyjna
Telefon:
Faks:
E-mail: a.kobus@sulmierzyce.eu

Kucharski Łukasz, administrator
Telefon: 44 684 60 56
Faks:
E-mail: l.kucharski@sulmierzyce.eu

Kucharski Łukasz, Redaktor BIP
Telefon:
Faks:
E-mail: foto@sulmierzyce.eu

Starostecka Agnieszka, Specjalista ds. Zamówień Publicznych
Telefon:
Faks:
E-mail: sulmierzyce@gminyrp.pl

Szczerkowski Przemysław, Specjalista ds. pozyskiwania środków zewnętrznych i promocji
Telefon:
Faks:
E-mail: p.szczerkowski@sulmierzyce.eu

Telenga Paulina, Redaktor BIP
Telefon:
Faks:
E-mail: p.telenga@sulmierzyce.eu

Gmina Sulmierzyce, ul. Urzędowa 1, 98-338 Sulmierzyce, tel.: 44 684 60 54, fax: 44 684 60 57, sulmierzyce@gminyrp.pl, www.sulmierzyce.info
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8